GOROD.cn.ua

У Чернігові встановили національний рекорд: найбільша освітня онлайн-гра для школярів «Quiz Діти»

 

У Чернігові влаштували найбільшу за кількістю команд освітню онлайн-гру для школярів “Quiz Діти” (в ній взяли участь 1186 команд). Організатори гри - Центр освітніх реформ “Наші діти” та видавництво “Країна мрій”.

А учасники гри - команди молодших школярів майже з усієї України.

Особлива увага - учням шкіл із тих громад, що найбільше постраждали від війни. Для учнів та вчителів з постраждалих громад така гра - це можливість і емоційно розвантажитися, і відчути підтримку та єдність зі своїми однолітками або колегами, каже вчителька з Харківщини.

“Quiz” означає короткий тест. Отже гра “Quiz Діти” - це відповіді на запитання за шкільною програмою, але в динамічній і веселій формі.
Взагалі учні об’єднані в команди, що змагаються між собою.

Але рекордна гра була не змагальною, а товариською. До неї долучилися досвідчені команди, що тренувалися кілька місяців. Це стосується й школярів Чернігівщини. Від нашої області грали команди Городнянської, Михайло-Коцюбинської, Корюківської, Деснянської, Бобровицької, Сухополов’янської та Іванівської громад.

А вчителі готують зміст завдань та здійснюють методичну підготовку гри.

І от результат цієї підготовки: гра захопила не тільки дітей, а й таких серйозних дорослих глядачів, як керівники відділів освіти.
Ведучими в проєкті “Quiz Діти” є відомі шоумени з “Ліги сміху”.

Оскільки проєкт “Quiz Діти” започаткований торік, у вересні, то за цей час організатори та ведучі встигли об’їхати регіони України й провести також ігри офлайн, тобто безпосередньо з дітьми.І от унаслідок спільної роботи цієї великої команди в Чернігові встановлений всеукраїнський рекорд, - це засвідчила керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

Більше того: ГО “Наші діти” та видавництво “Країна мрій” вже готуються встановити відповідний світовий рекорд.

Щороку до проєкту долучатимуться нові, все більш дорослі, класи - тією мірою, як розвивається програма “Нова українська школа”.

Цей навчальний рік добігає кінця, а разом з ним завершується й перший сезон ігор “Quiz Діти”. А попереду - новий сезон і нові досягнення.Джерело: Північна Брама

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рекорд, град, діти, Quiz