GOROD.cn.ua

Молодіжному театру у Чернігові - 39!

 

У фоє молодіжного театру зібралися ті, хто причетні до його ставлення. Всі вони прийшли привітати колектив театру з 39-річчям. І в привітаннях обов'язково згадують Геннадія Касьянова, батька молодіжки.

Становлення Молодіжного театру почалося ще в далекому 1976-му році. Тоді це був театр ляльок, який не мав приміщення. У 1982-го у колективі з'явився молодий режисер Геннадій Касьянов, що надав нове дихання театру, навколо якого, протягом 1982-1984-х років згуртувалася творча молодь, - молоді актори, більшість з яких щойно закінчили Дніпропетровське театральне училище. Так і почав розвиватися Молодіжний театр.

Театр зростав, щоразу дивуючи та зворушуючи містян новими постановками. Чернігівці поспішали придбати квитки на прем'єру, адже вони розходились, як гарячі пиріжки. Після смерті батька молодіжки Геннадія Касьянова для театру настали складні часи. Адже прийшов ковід, який вніс свої корективи, а потім і повномасштабне вторгнення. Та колектив не зневірився, вони продовжують творити, створювати, та не забувають про допомогу тим, хто нас захищає.

Часи змінювалися. Вони були, як складними так і спокійними. Та за будь-якого часу, погоди та ситуації на виставу поспішають вірні глядачі та глядачки.

39 років існує молодіжний театр. Були злети і падіння, печалі і радості та епоха молодіжки нікуди не зникла, а продовжує шукати нові форми спілкування з глядачем. А от атмосфера тої касьяновської молодіжки лишається і досі.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: театр