GOROD.cn.ua

Чернігівці розповіли, як добиралися на роботу без автобусів

 

1 травня роботу громадського транспорту у Чернігові частково було зупинено. У вечірній час не працював вже жоден автобус із 101, який вранці виїхав з автопарку, а тільки машини комунального «ЧТУ». Від ранку, 2 травня, послуги громадських перевезень надавали тільки 58 тролейбусів та п'ять автобусів КП «ЧТУ». Це сталося через конфліктне фінансове питання (компенсації витрат перевізникам за здійсненні у березні 2024 року перевезення) у якому не знайшли порозуміння керівництво міськради та міської військової адміністрації.

Близько обідньої пори 2 травня Олександр Ломако та Дмитро Брижинський майже одночасно у своїх телеграм-каналах повідомили, що автобуси повернуться на свої маршрути

У ході вирішення цього конфлікту багато містян зранку зазнали прикрих незручностей. Яких саме, вони розповіли журналістам телеканалу "Дитинець". Причому, якщо вартість поїздки на маршрутці з кінцевої до кінцевої становить 12-17 гривень, за таку саму відстань чернігівські таксисти 2 травня просили 240-350 гривень.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автобуси, маршрутки, транспорт, Брижинський