GOROD.cn.ua

Призначено нового керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури

 

Заступник керівника Чернігівської обласної прокуратури Андрій Никифорук представив колективу Новгород-Сіверської окружної прокуратури нового керівника – Антона Дудка.

Андрій Никифорук зазначив, що Антон Дудко тривалий час працює в органах прокуратури Чернігівської області і має достатній досвід для забезпечення належної реалізації та виконання покладених на нього обов’язків.На фото Антон Дудко справа


«Сьогодні основними завданнями для всіх органів правопорядку є документування та розслідування злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, встановлення осіб, винних у злочинах проти основ національної безпеки України та забезпечення невідворотності їх покарання. Крім цього, у пріоритеті боротьба з корупцією, правопорушеннями у бюджетній сфері, сфері економічної безпеки держави та її кібербезпеки, зокрема зі злочинами, пов’язаними з атаками на об’єкти критичної інфраструктури, а також діяльністю шахрайських «кол-центрів». Слід також акцентувати увагу на захисті прав та інтересів дітей, протидії домашньому насильству, розслідуванню кримінальних правопорушень у сфері охорони навколишнього природного середовища», – зазначив заступник керівника Чернігівської обласної прокуратури.

У свою чергу Антон Дудко подякував за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль задля виконання поставлених завдань.

Довідково: Антон Дудко народився у 1990 році. Закінчив Чернігівський державний технологічний університет та Національну академію прокуратури України. В органах прокуратури з 2013 року. З липня 2021 року призначений на посаду заступника керівника Новгород-Сіверської окружної прокуратури.

Згідно з деклараціями, які Дудко подавав у період 2021-2024 років, він придбав квартиру у Бахмачі 04.09.2019 площею 30.8 метрів квадратних, має будинок у Семенівці площею 95 кв. метрів, земельну ділянку у 2 гектари в Семенівському районі, тримає готівкою 45 000 доларів США, 18.06.2022 придбав автомобіль HYUNDAI TERRACAN 2003-го року випуску за 88 тисяч гривень, у 2022 році отримав річну зарплату у розмірі 952 239 гривень. 

Gorod.cn.ua за інформацією сайту Чернігівської обласної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Дудко, прокурор