GOROD.cn.ua

Шевченківці запрошують на прем'єру вистави «Вірогідності» до драмтеатру

 

На прем'єру вистави під назвою «Вірогідності» запрошують глядачів до драмтеатру.Олексій Трішкін режисер «Вірогідності»:

- Ми готуємо виставу «Вірогідності» про пошук абсолютного щастя. Якщо говорити сюжетно, то у молодої дівчини діагностують рак і вся вистава побудована на тому, що вона хоче знайти вихід з цього положення, хоче одужати, хоче залишитися з коханим чоловіком. Це така історія, яка може бути під час війни, після війни, оскільки рак - це чума 20-го століття і ніхто не застрахований, всі можуть захворіти на цю хворобу. Але треба все одно приймати, все що тебе оточує за щастя, бути в моменті, бути щасливим.

Виставу готували за одноіменною пєсою сучасної української письменниці Ольги Аненко. Історію боротьби молодої дівчини з важкою хворобою пропонують розглянути у трьох варіантах, не знаючи при якому з них усе може закінчитися благополучно.

Художнім оформленням займалась Катерина Чернявська, музичним - композитор Максим Агарков. Агарков каже, що після прочитання п'єси шукав звуки, аби підкреслити моменти, у фільмі "Розенкранц і Гільденстерн мертві".

Вистава буде проходити 21 березня о 18.00 та 28-го березня у той самий час, але буде відрізнятися склад акторів.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вистава, драмтеатр