GOROD.cn.ua

Євген Хмара і SWEET.TV запрошують на концерт цілющих мелодій

 

РЕКЛАМА Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV запрошує на концерт Євгена Хмари, який відбудеться  7 лютого о 18.00 в МПК м. Чернігів у рамах туру «З піснями до перемоги». Організатор туру ― агенція івентів «Садиба мьюзік». Ініціатор і партнер туру ― національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV. SWEET.TV ― це наше, українське!Євген Хмара ― відомий український віртуозний піаніст і композитор, який підкорив зали України та світу. Він дав 500+ концертів, випустив 6 альбомів. Його відео у YouTube набирають мільйони переглядів.

Шоу Євгена Хмари у Чернігові - це його 11 концерт у рамках туру «З піснями до перемоги». Протягом туру, який триває рік, вже було зібрано 800+ тис. грн. На них було придбано автомобіль, велика кількість дронів , необхідне устаткування та речі.


Приходьте на концерт, щоб допомогти ЗСУ. Це важливо, особливо зараз, взимку, адже наші захисники та захисниці потребують, окрім техніки, теплі речі, засоби обігріву.

Придбати квитки можна у касах міста та на сайтах квиткових операторів. Також частина квитків буде передана воїнам ЗСУ та ВПО.

Єднаймося заради спільної мрії ― перемоги та миру.


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV, SWEET.TV, Євген Хмара, концерт в Чернігові