GOROD.cn.ua

Що саме ремонтують у драмтеатрі та коли планують повністю відновитися після ракетного удару

 

За кілька днів до Нового року на будівлі драматичного театру з'явилось полотно для реконструкції, паркан та каркаси під входи. На пресконференція у листопаді директор театру повідомляв, що до 1 грудня минулого року вони планували встановити усі вікна та двері. А після - прохідну галерею для глядачів.Сергій Мойсеєнко директор Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка:

- Німецький фонд охорони пам'яток згодився і профінансував нам частину аварійно-відновлювальних робіт. Це що стосується наших вхідних дубових дверей. Вони взяли на себе не реставрацію, а ремонт. Бо реставрація це дуже дороге і довге, ми все це відкладаємо на потім.

- Ми будем встановлювати прохідну галерею, щоб можна було пройти безпечно для людей між нашими колонами. Тобто, як тільки ми встановимо цю галерею, ми відкриємо касу театру, там де вона і повинна бути. Там, де люди звикли до нас приходити. І почнемо продавати квитки вже в звичному для людей місці.
- Маємо амбітні плани запустити у лютому-березні нашу велику концертну залу. Головна мета - зняти аварійну ситуацію в тій частині театру, яка сьогодні поки що складає небезпеку для відвідувачів. Через 2 роки театр святкуватиме своє 100-річчя і ми сподіваємось, щоб нам уже було приємно запросити в затишний театр, який відреставровано та відремонтовано. Ми запросили вже посла Британії на наше сторіччя, який побувавши в Україні, на третій день перебування у країні був у театрі. Він погодився на запрошення і сказав, що постарається все зробити для того, аби театр став ще кращим.


Після ракетного удару 19 серпня по драмтеатру, майже через місяць зіграли виставу у Білій залі. Згодом об'єднали акторів, глядачів на сцені, зробили на ній глядацьку залу і лишили місце для акторів. Квитки можна було придбати через інтернет, а заходили глядачі у театр через чорний вхід для працівників театру. Дуже скоро відвідувачі заходитимуть через звичний для них вхід до глядацької зали, яку працівники театру сподіваються також невдовзі відкрити. Усі роботи з відновлення театру виконуються коштом благодійних організацій та грантових коштів.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мойсеєнко, драмтеатр