GOROD.cn.ua

Меморіал загиблим військовим в Ялівщині за 44 млн. гривень облаштують сумнівні фірми?

 

Меморіальний пам’ятник "Голуби" за понад два мільйони гривень, козацький хрест за 820 тисяч і кущ барбариса Тумберга за 1 700 гривень. Такі ціни вказані у тендерній документації на облаштування меморіалу загиблим під час оборони Чернігова бійцям на кладовищі в Ялівщині. Управління ЖКГ міськради на початку вересня 2023 року провело тендер на виконання цих робіт загалом на понад 43 мільйони 700 тисяч гривеньНа кадрах з візуалізації проєкту видно, що там будуть смітники, доріжки, відеонагляд, автоматичний полив, а на самій території висадять дерева. Ось такий вигляд матимуть меморіальний пам’ятник “Голуби”, лавки та могильні надгробки.

На тендер щодо облаштування меморіалу подалась одна фірма — ТОВ “Іннолабс”, яка і перемогла в аукціоні. Про саму фірму-переможницю тендеру відомо що, вона чотири рази виконувала замовлення від управління ЖКГ, тричі від комунального підприємства міської ради “Паркування та ринок”. Підприємство має статутний капітал у 500 гривень, зареєстроване у одному із багатоквартирних будинків у спальному мікрорайоні Чернігова. Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ "Іннолабс" є Олександр Несін. Чоловік є керівником ще п’ятьох підприємств, всі зареєстровані за однією адресою. За номером телефону, який вказаний у реєстрах, ніхто не відповідає.

Субпідрядник, який має займатися озелененням на кладовищі — фірма “Відбуд-Т”, створена за три дні до проведення тендеру. Підприємство зареєстроване на території промзони на околиці Чернігова. Представники данного підприємства відмовились від коментарів.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: меморіал, Ялівщина