GOROD.cn.ua

На Центральному ринку Чернігова можна купити дешеві яблука та зелень

 

Городина цього року як і минулого у Чернігівській області - вродила. Особливо картопля. Це підтверджують і продавці, і покупці на Центральному ринку, які самі вирощують овочі на своєму городі.Ціни на картоплю господарі-продавці ставлять різну, все залежить від розміру бульби. Дрібна – дешевша, більша – дорожча.

Вартість 12-15 гривень, сорти "Белороса", "Прада". У порівнянні з минулим роком ціна підвищилася всього на декілька гривень. Що стосується іншої продукції, такої як морква та буряк, то нічого не змінилося: від 20 до 30 грн – морква. Буряк червоний столовий – 20-25. Капуста білокачанна 25, цвітна за такою ж ціною, чого не скажеж про цибулю ріпчасту. Як торік, так і зараз вона помітно дорожча за інші овочі – 50 грн за кілограм. Домашній часник ще дорожчий - 180-200 гривень за кілограм.

На Привокзальному ринку можна знайти гарну ріпчасту цибулю по 10-12 грн. за кілограм. Також на цьому найдешевшему, так званому, оптовому ринку Чернігова можна купити персики і нектарини по 50-70 грн., виноград від 10 грн., баклажани по 36, сливи по 18-20 гривень, арбузи від 15 до 20 грн. за кілограм.

Зелень в асортименті по 10 гривень за пучок. Сезонні овочі вже здешевіли, наприклад огірки можна купити на 15 грн кілограм, кабачки взагалі від 5 грн за один, помідори - по 20 грн. за кілограм.

Початок кукурудзи сорту "Бондюель" сьогодні можна було придбати і за 12, і за 10 грн.

Яблука сортів "Путинка", "Антонівка", якщо сторгуватись можна купити по 10 грн. за кілограм.

Ціни на власну продукцію зменшувати поки не будуть, особливо на овочі, бо вони вже відходять. Що стосується другого хліба – картоплі, то її вартість може вдвічі впасти вже до осені, кажуть продавці.

Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ціни, овочі, фрукти, ринок