GOROD.cn.ua

В Ялівщині з'явились ділянки для будівництва без рішення сесії міськради

 

Наприкінці липня активні чернігівці розмістили у соцмережах пости з фото на яких було видно, що поблизу РЛП «Ялівщина» (біля гаражів та кладовища) вирубують дерева та копають землю важкою технікою. Як відомо ці ділянки належать заможним і впливовим чернігівцям, які дісталися їм, через розпад комунального підприємства "Квіти Чернігова". З тих пір були неодноразові намагання з їх боку змінити цільове призначення цих ділянок з для «ведення селянського господарства» на для «будівництва» та розорати землю, аби встановити там житлові будинки.На це неподобство вже відреагували чиновники Чернігівської військової адміністрації і відповідні документи були направлені до Чернігівської окружної прокуратури.

Сьогодні ж, 3 серпня виконувач обов'язків міського голови Чернігова Олександр Ломако с у своєму каналі в Телеграм написав, що начальник управління земельних ресурсів повідомив йому про факт внесених змін до відповідного держєстру про зміну цільового призначення земельних ділянок в Ялівщині з “для ведення селянського господарства” на “для будівництва”

Яким чином змінили цільове призначення цих ділянок - не відомо, адже Чернігівська міська рада не приймала жодних рішень і не надавала дозволів на зміну цільового призначення будь-якої ділянки в Ялівщині “під будівництво”.

Стосовно “зміни цільового призначення” - воно відбулося з порушенням законодавства, не виключаю, що це провокація. Як це сталося - будуть з’ясовувати правоохоронні органи, - написав Ломако.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: реєстр, Ялівщина, ділянки, Ломако