GOROD.cn.ua

Чернігівщина попрощалась з гранатометником добровольцем Костею Бартошем

 

3 січня а на Чернігівщині провели в останню путь ще одного воїна, який загинув за Незалежність Батьківщини молодшого сержанта Костянтина Бартоша. Про це сповістили Чернігівський обласний ТЦК та СП та Варвинська селищна рада.Костянтин Миколайович Бартош народився 25 вересня 1979 року в селі Радолівка на Запоріжжі. З 1977-го по 1985-й роки навчався в школі, а після її закінчення вступив на навчання до СПТУ №53 в селі Обіточне, де отримав освіту за спеціальністю "тракторист".

У 2014-му році Костянтин переїхав до села Богдани на Прилуччину. Тут жив та працював. Саме в Богданах Костянтин Миколайович знайшов своє кохання - Валентину Миколаївну Єрікову, з якою вони нещодавно побралися. Костянтин був надзвичайно добрим та чуйним чоловіком. Для чотирьох дітей Валентини Миколаївни він став турботливим та зразковим батьком. Від першого шлюбу Костянтин Миколайович також мав двох дітей, синів Олександра та Станіслава. Працьовитий, співчутливий, винятковий господар, він завжди допомагав односельцем у всьому, про що його просили. Ніколи нікому не відмовляв. Коли в Україну посунула московська орда пішов добровольцем на фронт, аби захистити волю та життя кожного з нас.

У травні 2022 року добровільно долучився до лав Збройних Сил України.

Службу ніс у військовій частині А4438 на посаді гранатометника.

24 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села Кліщіївка на Донеччині Костянтин отримав поранення, яке виявилось несумісним з життям.

Вчора рідні та близькі разом з побратимами Костянтина провели його в останню путь, вшанувавши світлу пам'ять воїна та поховавши його на кладовищі села Богдани.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бартош, Богдани, загинув, захисник, гранатометник, доброволець