GOROD.cn.ua

Дружина загиблого у Маріуполі «‎азовця» Віталія Трухана досі не вірить, що його нема

 

Марина Боднар, дружина загиблого воїна полку "Азов" Віталія Трухана, разом з двома синами переїхала жити до Чернігова з Маріуполя. Чоловік за позивним "Біцуха" загинув 12 березня захищаючи Маріуполь.Марині Боднар 23 роки. За кілька днів до повномасштабного вторгнення вона з синами приїхала у Чернігів до батьків Віталія. Жінка каже, що старший хлопчик, якому два роки, згадує тата.

Жінка розповідає, в одному з останніх повідомлень він написав, що: "Ти саме головне пам'ятай, щоб не трапилося в цьому житті, ти маєш це витримати і бути сильною". Про смерть свого чоловіка жінка дізналась тільки за тиждень.

Марина та рідні досі не попрощалися з Віталієм, вони чекають на евакуацію тіл загиблих з Маріуполя.

"Було повне нерозуміння, що далі і як далі, і просто дотепер ти все одно чекаєш, бо тіло ми досі не знайшли, ми очікуємо ДНК. От начебто все і друзі підтвердили, побратими, що це сто відсотків він, от розум розуміє, а серце не хоче цей факт приймати".

Батьки Віталія тепер за кожної нагоди проводять час з онуками. Мати Оксана Яковенко розповідає, що хлопець пішов захищати країну студентом другого курсу. Це було одразу після Революції Гідності.

Віталію Трухану на момент смерті було 27 років. В полку "Азов" він був головним сержантом та навчав нових людей. Його посмертно нагородили орденом за мужність.

Також, наприкінці літа, на фасаді 15 ліцею у Чернігові, де він вчився, намалювали мурал з його зображенням.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Трухан, Боднар, Маріуполь