GOROD.cn.ua

Родині Остапенко з Масанів не вистачило одного бідону води, щоб загасити пожежу будинку після бомбардування літаком

 

12 березня о 4.30 ранку, коли родина Аліни Остапенко перебувала у будинку. Але коли над районом почав кружляти літак вирішили спуститись до погребу. Але не встигли на будинок впала бомба.

В цей час у домі були вітчим Аліни, паралізований дідусь, її молодший брат та мати дівчини, яка як раз зайшла у вбиральню. Пробило дах другого поверху і зайнялась пожежа. Мати Аліни побігла наверх, аби загасити полум'я, але води в місті не було і в родині Остапенків її запасів не вистачило на гасіння. Буквально одного бідону.

Пожежники на виклик не прибули і господарі споглядали, за тим, як догорає їх майно. В цей день згоріли по вулиці 5 будинків.

З речей встигли врятувати 2 футболки, штани, 2 ковдри та документи, через те що багато часу зайняло те, аби витягти з будинку дідуся, який не ходить. Дідусь у квітні помер.

Коли розвиднілось і минула комендантська година родина направилась до подруги мами Аліни на вул.Савчука. Там пробули 2 дні, дідуся поліція відправила до лікарні. Після цього поїхали до села.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Масани, Остапенко