GOROD.cn.ua

“Грудневі вечори” в Молодіжному театрі знову відкривають свої двері 1-5 грудня

 

Провідні актори театрів Києва та Львова у постановках відомих українських режисерів. Після року вимушеного карантину і перерви грудневі вечори в "Молодіжці" повертаються з насиченою програмою. І цього разу фестиваль, започаткований основоположником Чернігівського театру Геннадієм Касьяновим, ще у 1988. Відкриє двері для всіх поціновувачів вже в тридцять п'яте...Фестиваль був міжнародним, ніні ж, повністю зосереджений на житті артистів і колективів української сцени. Що дозволяє повніше відчути проблеми нашого сьогодення і віднайти ключ до їх вирішення, у контексті сучасних або класичних творів. Так вже 1-го грудня для чернігівців гратимуть виставу за оповіданням Лесі Українки.

Потім до п'ятого, включно "Синій автомобіль", поставлений хорошим другом молодіжного театру Ігорем Славлінським, спектакль Ахтема Світаблаєва, "Платон. Діалоги" Олександра Лаптія, "Це все вона" Андрія Іванова та мелодрама Ніни Мазур "Леді Капулетті".

Де порушені вічні філософські питання, проблеми стосунків батьків і дітей, творчості, а також власних почуттів і переживань.

Так як колектив театру та всі гастролери повністю вакциновані ювілейний сезон «Грудневих вечорів» відбудеться навіть в умовах «червоної» зони. Те ж правило стосується відвідувачів та відвідувачок. Придбати квитки на фестиваль можна лише за наявності зеленого COVID-сертифікату.

Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Молодіжний, театр