GOROD.cn.ua

Безпритульний собака отримає офіційну будку. Міськрада надала відповідь Шарику

 

Наприкінці вересня наш сайт писав про те, що на сайті електронних петицій зібрала 264 підписів з 250-ти необхідних петиція Мачачі Світлани Михайлівни, щодо демонтажу будки для безпритульного собаки по вул.Рокоссовського, 43. За цією адресою знаходиться відділення Приватбанку. Будку облаштовано біля сходів до фінансової установи.

Зоохасники просили міську раду припинити демонтаж будки, через скарги місцевих мешканців. Адже у ній живе цілко безпечний для оточуючих 12-річний собака на прізвисько Шарик. Слід зауважити, що скарги стосувалися не стільки Шарика, скільки його «сусідів», які намагалися також заселитися до будки і були досить галасливі, що провокувало невдоволення з боку чернігівців, які ходять цією вулицею.Проте, як виявилось міськрада вважає, що Шарик має право на те, аби дожити останні роки достойно з офіційною будкою. І 4 листопада волонтерам було надано відповідь за підписом голови КП «Муніципальна варта» Віталія Хрустицького. Рішення було прийнято на користь безпритульного собаки:

Шановна Світлана Михайлівна!

Комунальне підприємство “Муніципальна варта” Чернігівської міської ради щодо Вашої електронної петиції, яка набрала відповідно до п. 8 ст. 51-1 Статуту територіальної громади необхідну кількість голосів на її підтримку, про розміщення будки для собаки по вул. Рокоссовського, 43, повідомляємо наступне.
У зв’язку з великою кількістю звернень громадян і зоозахисииків, взяттям на себе відповідальності зазначеними заявниками щодо забезпечення безпечного для оточуючих утримання собаки Шарика, прийнято рішення щодо можливості встановлення будки для бездомної тварини.

Начальник Віталій Хрустицький
Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шарик, петиції, зоозахисники