GOROD.cn.ua

Науково-дослідний інститут відсвяткував 89-ту річницю заснування

89-ту річницю відзначив Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. У 2014 році під час окупації Кримського півострову випробувальний центр збройних сил України переїхав з Феодосії до Чернігова, який став другою домівкою для військових. Сьогодні вони випробовують авіаційну техніку, безпілотники, ракетно-артилерійське, протиповітряне та бронетанкове озброєння.Анатолій Павленко, тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника інституту з наукової роботи: «Три дні тому було прийнято рішення про прийняття на постачання Збройних сил України лопотей для вертольотів типу Мі-24. Це значна подія для України, для вертолітної галузі, для Збройних сил України, для нашого інституту, тому що фахівці нашого інституту також внесли вагомий вклад в розроблення цього зразка. Тільки 5 країн у світі виробляють ці лопоті для вертольотів, в тому числі і Україна».

Випробування спецтехніки проводиться на військових полігонах по всій території України, а також у випробувальних лабораторіях. Військові вважають, що наш регіон має великі перспективи для розвитку у цій сфері.

Анатолій Павленко, тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника інституту з наукової роботи: «Багато випробувань проводиться на полігонах Гончарівське і Десна. І активно використовуються аеродром Півці, та ділянка, яка придатна для використання, це і вертольоти, і безпілотні летальні апарати. Наш регіон має великі перспективи для розвитку у цьому плані, саме через наявність цих об’єктів – важливих інфраструктур».

21 травня у обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди річниці інституту фахівців нагородили почесними відзнаками, грамотами та цінними подарунками. Завершився захід концертною програмою за участі військовослужбовців, музичних та танцювальних колективів міста.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: науково-дослідний інститут, річниця, ЗСУ, Анатолій Павленко, «Новий Чернігів»