GOROD.cn.ua

На вулиці 1 Травня, 175 вщент вигоріла квартира. Родина терміново потребує допомоги

Сьогодні, 4 травня о 17.24 сусід родини Ридя з будинку №175 по вул. Травня викликав пожежників, через загоряння квартирі №4. Хлопець почув гучний хлопок а потім побачив полум’я. За адресою приїхали одразу три рятувальні машини. Потрібно надати належне рятувальникам - вогонь загасили буквально за 5 хвилин, але задимленість зараз така, що знаходитися на першому поверсі цього будинку практично неможливо.

В квартирі проживають дві особи похилого віку Ридя Анатолій Михайлович 1962 р.н. та його 59-річна дружина Ридя Галина Михайлівна. Вони є опікунами маленького 9-річного другокласника Кирила. Мати хлопчика померла рік тому, вона проживала у сусідній з батьками квартирі. А Галина Михайлівна нещодавно перенесла інсульт і практично не може розмовляти. Від госпіталізації яку запропонували лікарі - відмовилася.

Медики «швидкої» дуже наполегливо рекомендували всій родині, а особливо хлопчику не ночувати цього дня в квартирі чи навіть в сусідній, оскільки перебування там у першу добу після пожежі - дуже небезпечно для здоров’я. Наш кореспондент побув на першому поверсі і в квартирі Ридя лише 1 хвилину і йому стало трохи зле, а одяг одразу просякнувся стійким запахом диму, та навіть знаходячись біля під’їзду чутно ядкий запах гарі.

Також медики рекомендували через наше видання повідомити мешканців (особливо першого поверху), аби вони за можливості переночували цієї ночі не в цьому будинку, а тим, хто живе вище - спати з прочиненими вікнами. Родинам, в яких є діти рекомендовано надати їм можливість не ночувати в цьому будинку сьогодні.

На даний час родина Ридя перебуває в шоці і розпачі і не знає, куди їм звернутися за допомогою щодо ночівлі. Тож ми публікуємо номер телефону їх сусідки Катерини, через яку можна буде надати допомогу Анатолію, Галині та маленькому Кирилу: 097 387 57 64. Не залишайтеся байдужими!

Для тих кто хоче допомогти родині погорільців публікуємо номер карти Приватбанку:
4149 4993 8420 5827 (На ім'я Ридя Анатолій Михайлович)

Дитина фізично не постраждала, оскільки під час загоряння знаходилася на дитячому майданчику біля будівлі. Родину сусіди характеризують позитивно. За попередньої інформацією пожежа трапилась через несправність мікрохвильовки. В цьому трьохповерховому будинку немає за проєктом газопостачання, це колишній гуртожиток від «Укртелекому».

На фото Ридя Анатолій Михайлович та його 59-річна дружина Ридя Галина Михайлівна


В цій квартирі жила дочка родини Ридь

На фото справа - Кирил 9 років, медики наполягали, аби дитина ні в якому разі не залишалась ночувати в цьому будинку сьогодніGorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, 1 Травня, допомога