GOROD.cn.ua

Холминський спиртзавод на Корюківщині працює, але його лихоманить від перевірок

З початку року почастішали перевірки на Холминському спиртзаводі. Чому до підприємства прикута така увага і що цікавить перевіряльників різних служб, з'ясовували Сусіди.Сіty.


Спиртзавод у Холмах

На підприємстві у Холмах журналіст Сусіди.City побувала ще 19 березня. Утім, поспілкуватися з керівництвом не вдалося, бо цього дня на спиртзавод приїздили з перевіркою працівники Служби безпеки України та Державної податкової служби.

Перевіряли наявність камер відеоспостереження на підприємстві. Заступник директора з технічних питань Юрій Путра продемонстрував, що з 2020 року на ділянках виробництва та відпуску спирту цілодобово функціонує відеонагляд. Представники податкового посту контролюють роботу підприємства в режимі онлайн.

За результатами перевірки податківці не виявили порушень. А за декілька днів, 24 березня, на підприємство навідалися представники Державної фіскальної служби України.

З початку року відбулося вже три перевірки. Це, звісно, відвертає від робочого процесу, але більшість спиртзаводів нині перевіряють, тож у Холмах ставляться до цього нормально

Головне, переконаний Юрій Анатолійович, що підприємство працює, не має заборгованостей по зарплаті працівникам і податках. На сьогодні тут трудяться 98 працівників.


Податківці перевіряли наявність відеонагляду на підприємстві

Функціонування спиртзаводу має велике значення для Холминської ОТГ. За інформацією Холминської селищної ради, за минулий рік підприємство перерахувало до місцевого бюджету 1 млн 323 тис. 762 грн (у 2019 році — 938 тис. 899 грн).

Окрім цього, спиртзавод підтримує заклади та установи громади, зокрема, школи, дитсадок, місцеву пожежну команду тощо.

Наталія Рубей, Сусіди.Сіty. Фото автора

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Холминський спиртзавод, перевірка, Корюківщина