GOROD.cn.ua

У Мені розпочали щеплення від COVID-19. Кого вакцинували першими

 

Перші 20 жителів Менщини отримали щеплення від COVID-19 у Менській міській лікарні. Здебільшого це були медики.Щеплення проводила 18 березня мобільна бригада Корюківського центру сімейної медицини. Вакцинувалися 6 працівників Менської міської лікарні, 9 працівників Менського центру первинної медико-санітарної допомоги та 5 пацієнтів, які входять до переліку першочергового вакцинування.

– Насамперед вакцинації підлягають медичні працівники. Окрім них, також працівники самоврядування, депутати всіх рівнів, публічні діячі, – розповідає директорка Менського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Корнієнко. – До цієї кампанії долучилися ми, медичні працівники громади, пропонували й міській раді, але відгуків не отримали жодних.

– Я медпрацівник. І розумію, що це за хвороба. Я завжди пропагував профілактичні щеплення дорослим і дітям. Гадаю, що це єдиний захист захистити себе, – поділився з Сусіди.City завідувач Блистівського ФАПу Володимир Кравченко.Нагадаємо, що три тижні тому медиків Менської міської лікарні опитали про згоду на вакцинацію, але тоді бажаючих отримати щеплення не виявилося.Олексій Прищепа, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: COVID-19, Мена, вакцинація