GOROD.cn.ua

В Україні з квітня хіміотерапію й інше лікування онкозахворювань проводитимуть за держрахунок

При цьому буде підвищено тарифи на діагностику


Хіміотерапію з квітня проводитимуть за рахунок держави

В Україні з квітня хіміотерапію і інше лікування онкозахворювань проводитимуть за рахунок держави. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 26 січня, який транслював телеканал ZIK.

Так, протягом I кварталу 2021 року Програмою медичних гарантій передбачалося два пакети для надання медичної допомоги хворим на онкологію: "Діагностика та хіміотерапевтичне лікування онкологічних захворювань у дорослих та дітей" та "Діагностика й радіологічне лікування онкологічних захворювань у дорослих та дітей".


Однак у II-IV кварталі 2021 року в уряді планують додати пакет "Лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями у дорослих та дітей у амбулаторних та стаціонарних умовах". При цьому тарифи буде підвищено, проте надалі застосовуватимуться коригувальні коефіцієнти.

Наприклад, зараз тариф на медичні послуги з діагностики та хіміотерапевтичного лікування онкохворих становить 17 843,96 грн на людину. З 1 вересня 2020 року до тарифу застосовується коригувальний коефіцієнт 4,7 за готовність лікувати пацієнтів до 18 років.

Таким чином, запевнив Степанов, у ІІ-ІV кварталі 2021 року цей тариф дорівнюватиме 25 529 грн.Джерело: Zik.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хіміотерапія, онкологія, Максим Степанов