GOROD.cn.ua

Хочеш в старости — заповни заявку в інтернеті

 

Голова сосницької громади Андрій Портний опублікував на своїй сторінці в соцмережі повідомлення, мовляв, хто хоче в старости — заповніть електронну форму в інтернеті. Заявки приймали до 30 грудня.Воно ж добре, прогрес, а раптом потенційний староста не користувач інтернету?

— Заяву може занести і у відділ кадрів, у селищну раду, — говорить Андрій Дмитрович. — Шляхів до участі у відборі два.

Крім стандартних питань (прізвище-ім’я, дата народження), потенційний староста має окреслити коло проблемних питань старостинського округу, на який він претендує, представити «жарту розвитку» округу та шляхи фінансування.

— Усього в громаді шість округів. Після подання заявки з кожним кандидатом буде проведена кваліфікована співбесіда комісією селищної ради, — описує шлях до крісла старости Андрій Портний. — У комісії будуть фахівці різних галузей, вони ставитимуть питання по своєму профілю. Завдання комісії — відсіяти слабших і залишити по кожному округу по два бажаючих. Ці кандидати будуть виставленні на голосування під час сесії. Кого підтримають, той і стане старостою.

— А якщо бажаючий не живе в окрузі, на який претендує?

— Без різниці, хоч із Харкова нехай іде, аби фахівець хороший. Хоча, думаю, навряд чи харків’янин змінить місце проживання на село на Сосниччині.

— Чиє електронні заявки?


— Тільки за перші дні надійшло сім.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №53 (1807), 31 грудня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Портний, староста, електронна форма, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног