GOROD.cn.ua

«Нема кому йти на дистанційну роботу». У Холминській селищній раді хворіє третина працівників

 

Третина фахівців Холминської селищної ради не вийшла на роботу 13 листопада через погане самопочуття. Деякі вже мають підтверджений діагноз COVID-19, дехто чекає результатів ПЛР-тестів.Коронавірус нахабно простує селами Корюківщини. У селищі Холми вже понад 30 підтверджених випадків станом на 12 листопада. Зокрема, хворіють освітяни й працівники селищної ради.

Голова селищної ради Олександр Шевчик називає ситуацію складною, бо може статися так, що не буде кому працювати – вірус стрімко поширюється.

– Селищна рада спорожніла, – констатує Олександр Іванович. – Сьогодні (у п’ятницю, 13 листопада – авт.) на роботі немає сімох працівників. Переходити на дистанційну форму роботи немає кому. Тож тримаємося, дистанціюючись одне від одного, вдягаємо маски та дезінфікуємо руки. Наразі це найдієвіші заходи щодо профілактики коронавірусу.

Олександр Шевчик дивується, що попри тривожну статистику, люди й досі по-різному ставляться до недуги, нехтуючи елементарними речами. Мовляв, у Корюківці у магазинах, аптеках тощо людей без масок немає. Натомість у Холмах наче забувають, що у світі пандемія коронавірусу. Багато людей заходять у магазини без захисник масок на обличчі або вдягають їх на підборіддя.

Мешканцям громади, які звертаються у селищну раду, суворо заборонено заходити у приміщення без масок.


«Проти вірусу – нема нічого»

Лікар-терапевт Віктор Охріменко з Холмів повідомив, що станом на 13 листопада у селищі від COVID-19 лікуються понад десять осіб (усіх зафіксованих випадків – більше тридцяти). Ще одинадцять пацієнтів з підозрою на недугу чекають на результати ПЛР-тестування. У вівторок, 10 листопада у них взяли матеріал на аналізи.

– Проти вірусу ліків нема, – каже Віктор Володимирович. – Тож краще, звісно, берегтися від нього. Найперше – уникати масових скупчень людей, особливо в закритих приміщеннях.

Щоб не «захопити» велику дозу вірусу, необхідно вдягати маску

Лікар вважає, що імунну систему людину навряд чи можна враз змусити стати сильнішою. Захисні сили організму у кожної людини такі які вже вони є. Однак знизити імовірність захворювання на коронавірус або полегшити його перебіг можуть вітаміни С, D, Е. Принаймні такі припущення мають вчені та медики з усього світу.

Людям, які вже занедужали, лікар радить вітамінну підтримку та рясне пиття. Вживати жарознижувальні препарати треба тількт тоді, коли температура тіла сягає понад 38 градусів. І у будь-кому разі консультуватися щодо свого самопочуття зі своїм лікарем.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківщина, коронавірус, селище Холми, Олександр Шевчик, Віктор Охріменко