GOROD.cn.ua

Студенти «Чернігівської політехніки» переходять на дистанційну форму навчання

 

Всі студенти, що навчаються в Національному університеті «Чернігівська політехніка» від понеділка, 19-го жовтня, до 13 листопада включно переходять на дистанційну форму навчання. Відповідний наказ оприлюднений на сторінці закладу у соцмережі.


Фото: Віктор Кошмал

Цю інформацію Суспільному підтвердила фахівець зі зв'язків з громадськістю НУ «Чернігівська політехніка» Наталія Конопля.


За її словами, студентів, які проживають наразі у гуртожитку, ніхто примусово виселяти не буде. А в випадку, якщо студент таки захоче виїхати, то йому або повернуть гроші за проживання на цей період, або перерахують на наступний.

Для цього необхідно заповнити заяви, зразки яких також оприлюднені на сторінці закладу в соцмережі.

Нагадаємо, вже з 5-го жовтня більшість студентів закладу перейшла на дистанційне навчання, виключенням на той момент стали першокурсники. Але у зв'язку з тим, що з понеділка, 12-го жовтня, Чернігів потрапив до «помаранчевої» зони карантину для них теж обмежили відвідування лекцій в залежності від наповненості груп - більше 20 осіб зайняття будуть проводитись у дистанційній формі, при наповненості менше 20 осіб - аудиторно.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Чернігівська політехніка», дистанційне навчання, студенти