GOROD.cn.ua

На День міста у Чернігові буде святковий салют, парад оркестрів відмінили

 

26 вересня у Чернігові на Красній площі буде святковий салют. Таке рішення одноголосно ухвалив виконком Чернігівської міської ради на своєму засіданні 22 вересня.За словами заступника чернігівського міського голови Олександра Ломака, хоч з об'єктивних причин, пов'язаних з пандемією коронавірусу, великого концерту на площі не буде, але чернігівці все одно заслуговують на свято. Тому, 26 вересня о 21:00 на Красній площі відбудеться салют.

Містян просять із розумінням поставитись до дійства та не приходити всім одразу на площу, адже салют можна буде спостерігати з різних місць.

Також, додав Ломако, анонсований раніше Парад оркестрів теж скасований через те, що деякі музиканти захворіли на коронавірус. Тому було прийняте рішення щодо проведення декількох концертів у різних мікрорайонах міста, зокрема - Шерстянка, Масани, парк імені Богдана Хмельницького та Березовий гай — силами чернігівських духових оркестрів.

Нагадаємо, також на Красній площі на суботу, 26 вереня, заплановане проведення мультижанрового фестивалю «Чернігів the best». Фестиваль починатиметься з 12-ї години і йтиме до вечора.

Цього ж дня на бульварі по проспекту Миру, навпроти готелю Україна працюватиме майстерня «Етно крафт». Там проводитимуться майстер-класи та презентації національної української культури в ремеслах.

27 вересня у сквері імені Богдана Хмельницького відбуватимуться невеличкі мистецькі заходи: безкоштовні екскурсії від амбасадорів, науковий пікнік.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День міста, салют, святкування