GOROD.cn.ua

Батькам з дітьми стало ще комфортніше в Чернігові

Відтепер, батькам з маленькими дітьми, які прогулюються в самому центрі міста – на історичному Валу, не доведеться перевдягати їх чи годувати просто неба. Для цього вже обладнана кімната у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
В ній знаходитиметься все необхідне для потреб батьків і дітей: мікрохвильова піч, електричний чайник, дитячий стільчик для годування, комфортний диванчик для грудного вигодовування чи інших потреб батьків, невеличка ігрова та розвиваюча зони. Окрім цього, є й санітарна зона, де можна скористатися туалетом, помити руки або змінити дитині підгузок.
Такий довгоочікуваний подарунок для маленьких мешканців та гостей нашого міста, підготувала спільнота «Комфортне батьківство. Чернігів».– Ми вже багато створили різних дитячих локацій в Чернігові, і ось дійшли до Валу. Тут таке місце де часто гуляють батьки, туристи з дітьми приїжджають, і місця, де погодувати та перевдягнути малу дитину немає. Тому ми шукали таке місце. Художній музей підтримав нашу ініціативу, і зусиллями батьків та представників бізнесу ми створили цю кімнату, – каже Наталія Воскресенська-Павленко, голова ГО «Комфортне батьківство. Чернігів».
За її словами, вартість кімнати обійшлася в тридцять тисяч гривен. Але це не повна сума, тому що багато робіт робилося безкоштовно, волонтерами та на партнерських домовленостях. Такі кімнати спільнота «Комфортне батьківство. Чернігів» планують і надалі відкривати в кафе та медичних закладах міста.
26 червня в саду Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відбулося урочисте відкриття кімнати, яке перетворилось в справжнє свято для малюків та дорослих.
Малюків розважали аніматори, проводили з ними майстер-класи, підготували для них подарунки та смачні частування. А дорослі мали можливість поспілкуватись з педіатром Любов’ю Фіалковською та психологом Ганною Чепурною.
Більш світлин тут

Володимир Коваль

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: діти, баткі, кімната, комфорт, музей, батьківство, Воскресенська