GOROD.cn.ua

Чернігівські поліцейські поїхали до зони ООС (відео)

Чернігівські поліцейські вкотре вирушили до сектору М.Спецпризначенці роти «Чернігів» разом із представниками територіальних відділів поліції та працівниками апарату головного управління здійснили чергову планову ротацію особового складу, який несе службу в Маріуполі.

Дмитро Лось, заступник начальника ГУНП в Чернігівській області: «Бійці роти «Чернігів», також співробітники ГУНП, патрульна поліція і додатково співробітники внутрішньої безпеки, і співробітники управління захисту економіки».

Це вперше стільки представників різних підрозділів поліції поїдуть в зону ООС. Попередньо вони пройшли підготовку.


То сфери відповідальності чернігівських поліцейських на Донеччині належить охорона стратегічних об’єктів, пропускний режим на блокпостах, а також участь у спільних операціях разом із підрозділами Нацгвардії та СБУ.

Полковник поліції Галина Луговська вперше їде на ротацію до Маріуполя. Каже, це її зважений крок, до якого вона довго йшла.

Галина Луговська, заступниця начальника слідчого управління ГУНП в Чернігівській області: «Я в поліції вже 24 роки працюю. Мою роботу буде виконувати мій заступник. Думаю, справиться».

Перебуватимуть чернігівські поліцейські у Маріуполі 2 місяці.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліцейські, ротація, Маріуполь, «Дитинець»