GOROD.cn.ua

Частину Літнього театру повернули у власність міста

 

Суд скасував рішення держреєстратора і запис про державну реєстрацію прав на частину Літнього театру Чернігова.Чернігівська міська рада звернулася до Господарського суду з позовом до комунального підприємства «Центральний парк культури і відпочинку» Чернігівської міської ради, товариства з обмеженою відповідальністю «КУТЗЕЕ», управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради про скасування рішення державного реєстратора та скасування запису про державну реєстрацію прав, повідомляє ПіК.

Розглянувши аргументи, Господарський суд Чернігівської області рішенням від 3 червня задовольнив позовні вимоги.Як повідомлялося раніше, частина приміщення Літнього театру, а саме кафе «Ель-Сад», стало приватною власністю. Тож прокуратурою було розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного вибуття майна з комунальної власності територіальної громади міста Чернігова за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України.

«Чернігвські відомості» №23 (1472) від 5 червня 2019

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: суд, запис про державну реєстрацію прав на частину Літнього театру Чернігова, кафе «Ель-Сад», «Чернігвські відомості»