GOROD.cn.ua

За відміну дистанційного навчання: деякі батьки старшокласників налаштовані відправляти дітей до школи

Олеся Чубко, мати чотирьох дітей: «Батьки знаходяться у великій занепокоєності від того, що зараз відбувається з освітою. Бо діти не знають, коли їм вчитися, як їм вчитися і навіщо їм взагалі вчитися».

На ранковій нараді Владислав Атрошенко дав доручення розглянути можливість дистанційного навчання для учнів 5-11 класів.Заступниця начальника Управління освіти Олена Горна, підтвердила цю інформацію. Учні 1-4 класів повертаються до школи у середу, 28 жовтня, а 5-11 класи навчатимуться дистанційно – мінімум 2 тижні, до 13 листопада.

Владислав Атршенко, Чернігівський міський голова: «Моя дитина заразилася у школі. Тобто вона принесла цей «Ковід» із школи. Якщо ми відкриємо школи, це однозначно буде на термін 2-3 тижні і ми їх закриємо. Тому що йде грип. А грип додасться до «Ковіду». Чим нам це все загрожує? А нам загрожує тим, що як в західних областях у нас почнуть звільнятися лікарі».

Деякі батьки старшокласників налаштувалися відправляти дітей до школи. Дистанційний формат навчання, вважають, впливає на якість освіти.

Ірина Бранд, мати: «Я наблюдаю последствия этого дистанционного обучения. Если учесть то, что дети практически не учились в марте, апреле, мае, плюс 3 месяца каникул, с сентябрем непонятно что было, то я вижу по своему ребенку, что он чуть ли не впадает в депрессию. Я вижу, что дети бесцельные. Они не понимают, что от них хотят, что им нужно, они просто становятся потерянными. Теряется просто интерес к жизни».

Олеся Чубко, мати чотирьох дітей: «Дитина навчалася 3 тижні очно в школі. Сьогодні знову прийнято рішення, що моя дитина не буде йти до школи, а буде навчатися дистанційно. Хоча напередодні було проведено опитування серед батьків, як вони вважають, чи варто, знаходячись у червоній зоні, виходити дітям в освітній процес. Голосування показало, що 60% батьків погоджуються з тим, що діти повинні вчитися очно».

Також батьків непокоїть те, що їх діти не можуть відвідувати позакласні заняття в гуртках та спортивних секціях

Оксана Гаймановська, мати:
«Моя дитина в 2 класі. Вона зараз піде до школи, але тренування і гуртки будуть закриті. Я вважаю, що нашому наступному майбутньому, яке буде потім піклуватися про нас, забороняють вільно розвиватися».

Лікарі ситуацію з інфікуванням у школах коментують так.

Ольга Малець, в.о. начальника Управління охорони здоров’я міськради: «Була робоча група, на якій ми спілкувалися з представниками Управління освіти, Управління охорони здоров’я, комісіями ТЕБ та НС. І це колективне рішення. Тому вирішено так, як вирішено».

Матері школярів будуть об’єднуватися та планують створити громадську організацію, яка буде захищати права дітей, каже Оксана Гаймановська. Також будуть збирати підписи аби відмінити дистанційне навчання.

Ірина Бранд, мати: «Мені навіть страшно уявити, як мамі, що довгоочікуваний дзвоник з уроку для наших дітей, внуків, в майбутньому може стати історією.

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дистанційне навчання, батьки, школярі, освіта, навчання, UA: Чернігів