GOROD.cn.ua

У Чернігові патріотичні сили об'єдналися в Обласний штаб спротиву капітуляції

Світлана Здор, співорганізаторка акції «Ні капітуляції» у Чернігові: «Ми вимагаємо: закріпити на законодавчому рівні заборону впровадження особливого статусу для ОРДЛО чи будь-яких інших регіонів України; заборони впровадження амністії для бойовиків так званих «ДНР» і «ЛНР»; заборони відводу українських військ від лінії розмежування; заборони на утворення будь-яких недержавних воєнізованих формувань, зокрема народних міліцій на території ОРДЛО; проведення виборів до будь-яких органів влади чи самоврядування на території ОРДЛО можливе лише після отримання повного контролю по всій довжині україно-російського кордону».



У Чернігові синхронно з іншими містами країни цієї неділі відбулася акція «Ні капітуляції». Люди прийшли на Красну площу висловити свій протест проти застосування формули Штайнмаєра і розведення військ в зоні проведення ООС.

Олександр Тарнавський, колишній боєць АТО, співорганізатор акції: «Ми знаємо ціну здобутим територіям. І коли групи по півроку воюють, щоб на 2 км здвинути лінію фронту, потім їм кажуть, залиште ці кілометри. То хотілось би нагадати, що на цих позиціях люди залишили життя, здоров’я, тому ми зараз категорично проти відведення. Це наша земля, чому ми маємо свою армію, своє озброєння і свої силові структури виводити з цих територій. Це наша територія, яка здобувалась дуже дорогою ціною».

Тут же патріотичні сили підписали меморандум про створення обласного штабу спротиву капітуляції.

Віче проходило без політичних прапорів, оскільки акція позаполітична. Вийшли ті, кому не байдужа доля незалежної України, кажуть організатори.

Штаб продовжуватиме діяти. Вже планують інші акції і діятимуть в залежності від ситуації.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «Ні капітуляції», акція протесту, війна, «Дитинець»