GOROD.cn.ua

Чемпіонат «Ігри нашого двору» відбувся у Чернігові

21 Июня 2011 14:35   Просмотров: 2042
Метки: Ігри нашого двору, спорт, чемпіонат
Нравится Рейтинг поста: -4


Літо – найкращий час для активного сімейного відпочинку. 4 червня кожен охочий мав змогу особисто в цьому переконатись. Чемпіонат з рухливих дворових ігор «Ігри нашого двору», ініціаторами якого стали агенція «Прайм Медіа» та Чернігівська Медіа Група зібрав у ЦПКіВ багато сімей. Чемпіонат відбувся за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


Мета, яку ставили перед собою організатори заходу - нагадати дітям та батькам, що найкращою альтернативою телевізору та комп’ютеру є змістовне дозвілля в колі всієї родини. Адже сьогоднішні діти та підлітки все менше часу проводять за рухливими іграми, натомість більшість з них зростає та розвивається у віртуальному світі. Улюблені з дитинства «вибивало», «городки», «резинка» та ін. сьогодні майже забуті школярами. В рамках конкурсу батькам та дітям пропонувалось продемонструвати свою спортивну вдачу та майстерність у найбільш популярних дворових іграх. Більш компетентні в даному питанні батьки з великим задоволенням ділилися з дітьми секретами вправного оволодіння спортивним інвентарем.

Серед запропонованих завдань - 6 основних («вибивало», «скакалка», «класики», «резинка», «городки», «їстівне - не їстівне») та 2 додаткові («дуйбол», «пазли»). Як і повинно бути на серйозних спортивних змаганнях, за дотриманням правил усіма учасниками слідкувала компетентна і неупереджена суддівська колегія. За підсумками всіх конкурсів було обрано золотого, срібного та бронзового призерів Чемпіонату - три найспритніші родини, які дружньо вибороли перемогу. Всі команди-учасники отримали подарунки для активного відпочинку від спонсорів заходу - компанії «ТехНова», мережі магазинів «СОЮЗ» та ТМ «Capri-Sonne».

«Я сподіваюсь, що такі Чемпіонати стануть традиційними для Чернігова, адже вони сприяють взаєморозумінню між дітьми та батьками, прагненню підтримувати одне одного та разом проводити час, - говорить директор компанії «ТехНова» Корчинський Олександр. - Ми з радістю підтримали цей захід, адже тепло в оселях, яке забезпечує наша компанія, повинно доповнюватись теплими і дружніми стосунками у сім`ях. Сьогодні відбулося справжнє родинне свято, наповнене лише позитивними емоціями. Бажаю всім чернігівським сім`ям якомога більше таких емоцій».

Джерело: Експертний клуб "Чиста політика"

Добавить в: