GOROD.cn.ua

Неправомірна вигода під Новий рік сільським головам і гінекологу

Неправомірна вигода під Новий рік сільським головам і гінекологу
Перед Новим роком міліція викрила чотирьох хабарників. По-новому вони називаються так: ті, що отримали неправомірну вигоду.

25 грудня за підозрою в отриманні 2000 гривень неправомірної вигоди попався лікар-гінеколог Носівської центральної районної лікарні Михайло Татарчук. Вагітна жінка хотіла стати на облік, але через те, що зареєстрована в іншому місті, лікар не захотів робити цього безкоштовно.

24 грудня за підозрою в отриманні двох тисяч доларів затримали голову Старобасанської сільради Бобровицького району Сергія Лавриненка. Гроші призначались як винагорода за стару сільську лазню, в якій хабародавець збирався вирощувати шампіньйони.

За тиждень до цього до рук міліції попався Валерій Гребінь, пекурівський сільський голова Городнянського району. Неправомірна вигода — 4000 гривень за приміщення під магазин, що на балансі сільради.


Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №2 (1443)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гінеколог, неправомірна вигода, хабар, сільський голова, «Вісник Ч», Валентина Остерська