Володимира Леонідовича Супруна у нашій громаді знають як прекрасного, високопрофесійного музиканта, який все своє життя посвятив служінню високим ідеалам музичної культури. Володимир Леонідович вільно грає на таких інструментах як баян, труба, баритон, фортепіано й гітара. Колись разом з ВІА «Калина» Черкаської обласної філармонії їздив по Україні з гастрольними турне і грав на органі. Має багато почесних відзнак.
Володимир Леонідович - сосничанин, закінчив місцеву восьмирічку. З другого класу школи навчався у Сосницькій музичній школі по класу баяна та труби. Хлопцю так сподобалося все, що пов'язане з музикою, тому він продовжив навчання у Чернігівському музичному училищі. Потім, як, зрештою, і всі юнаки, служив в армії й грав у дивізійному оркестрі. Але й після армійських буднів змужнілий чоловік продовжив навчання у Ніжинському культурно-просвітницькому училищі заочно.
Отримавши фаховий документ, Володимир два роки навчав дітей улюбленої ним справи, працюючи вчителем музики у Волинківській середній школі. Згодом обставини склалися так, що деякий час він грав у оркестрі Київського військового округу у селищі «Десна».
І лише після отримання значних професійних здобутків, як музикант, повернувся на батьківщину - у Сосницю. Незабаром у житті Володимира Леонідовича сталася визначна подія: разом з коханою дівчиною Надією вони стали на рушничок щастя. Але, як мовиться, все проходить, а музика вічна, і Володимир Леонідович став працювати у Сосницькому будинку культури методистом по інструментальному жанру, згодом був керівником естрадного колективу, а через певний час - керівником духового оркестру будинку культури. А потім цілих вісім років він був директором Загребельського будинку культури. На цьому музичний шлях героя нашої розповіді не переривається, Володимир Леонідович став працювати методистом, а згодом два роки директором В'юниського міського будинку культури.
Володимира Леонідовича, як здібного музиканта, керівника помітили і після В'юнища він дев'ять років займав посаду директора Сосницького районного будинку культури, а згодом| став методи стом інструментального жанру. Коли Володимир Супрун був директором Сосницького БК, він також два роки пра цював у музичній школі викладачем по класу духових інструментів за сумісництвом. До речі, Володимир Леонідович вільно грає на таких інструментах як баян, труба, баритон, фортепіано й гітара. У нього вдома теж є баян, гітара, труба й орган. Свого часу, окрім концертів на сцені грав і на танцювальних майданчиках, на різних святкових заходах у складі ансамблів «Колорити» та «Сузір'я». Був постійним учасником народного аматорського фольклорного колективу «Криниці». Володимир Леонідович неодноразово нагороджувався почесними відзнаками. А ще у минулих роках він брав відпустку за свій рахунок і разом з ВІА «Калина» Черкаської обласної філармонії, їздив по Україні з гастрольними турне і грав на органі. Тоді концерти вони давали кожен день.
Володимир Леонідович на пенсію пішов, маючи 37 років стажу, але й тепер він грає у недавно створеному оркестрі «Духовик» у Сосницькій музичній школі.
Разом з дружиною Надією Олексіївною виховали й виростили сина Віталія, який вже дорослий й хоча не пішов музичною стежиною батька, але сам навчився й грає на гітарі. Є у Володимира Леонідовича і внучка Марина, яка вже навчається у 7 класі й грає з другого класу в дівочій команді у футбол.
У вільний від всіляких турбот час чоловік сідає на велосипед і їде на природу, він заядлий рибалка, любить тихе полювання і все, що пов'язане з природними багатствами та красою нашого краю.
Джерело: газета “Вісті Сосниччини” від 16.03.2023, Віктор ШЕВЧЕНКО
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.