GOROD.cn.ua

Шиття на замовлення: секрети трендового вбрання від Алли Іваненко

 

Часом одяг, який пропонує нам ринок, не задовольняє наших бажань. Бо хочеться, щоб він робив нас не просто красивими, а й вишуканими, підкреслював індивідуальність. Якщо це про вас - то вам однозначно до майстрині, яка шиє одяг на замовлення. Не поспішайте шукати, ми вже зробили це за вас. Куликівчанка Алла Іваненко шиє не просто одяг, а з індивідуальною фішкою.- Я зроблю все, аби замовлення було зшито в строк, якісно і виправдало очікування клієнтів, - запевняє Алла. - Алє ідеальний пошив одягу залежить не завжди лише від майстра.

Ремонтом одягу молода жінка займається давно, а от індивідуальним пошиттям надумала займатися нещодавно.

Ще в далекому 2007 році Алла створила ФОП, взявши собі місце на критому ринку, де разом з мамою займалися ремонтом одягу. Але весь цей час мріяла про власну майстерню. Поки у 2019 році не взяла в оренду невеличку кімнату у колишньому приміщенні селищної ради, де теж, в основному, займалася пошивом та ремонтом одягу, штор, постільної білизни.

Коли в лютому розпочалася повно- масштабна війна і конче потрібні були речі для наших захисників, переселенців, вони з мамою працювали безкоштовно. Шили балаклави, труси, футболки, інші необхідні речі.


Зробивши свій вагомий вклад у наближення перемоги, Алла Іваненко вирішила знайти індивідуальну фішку. І знайшла, використавши актуальні на сьогодні принти типу «Україна - понад усе», «Русский военный корабль...», «З Україною в серці», «Доброго вечора, ми з України» і т.д. Придбала для пошиву машинку для трикотажу.

- Мені особливо подобається працювати над замовленнями до свят, важливих дат, - ділиться майстриня.

-З'являється натхнення, хочеться створити особливо гарну річ, в якій людина почуватиметься щасливою.

Першою замовницею такого вбрання стала її родина. Вона пошила собі, чоловіку і двом своїм синам футболки з написами «Мама найкращих синочків», «Татко найкращих синочків» та «Синочок найкращих батьків».За словами жінки, більшість майстринь спочатку експериментують з моделями на своїх близьких та рідних. І вона - не виключення. Згодом з'явилися й інші замовлення. Мабуть, експерименти виявилися вдалими.

-Мені цікаво створювати образи мама-донька, мама-син або та- то-донька-син. Це зараз дуже популярно. Тут можна погратися і придумати багато оригінальних деталей та варіантів кольорових поєднань. такі образи завжди виглядають стильно і привертають увагу.Нещодавно шила індивідуальні футболки для танцювального дитячого колективу з Горбова, потім - для делегації наших естонських друзів, які замовила селищна рада.

До Алли можна прийти вже з готовим ескізом моделі або просто озвучити свої мрії та побажання. Майстриня підбере вам той образ і принт, який саме і хотіли. Така ж ситуація і з тканиною. Можна прийти з власною, або ж Алла запропонує вам щось зі свого асортименту будь-якого кольору.

Принт можна замовити будь-який: або це бренд вашого підприємства чи організації, або будь-які слова і вирази ляжуть на ваші вироби.У майстрині можна замовити як футболки, так і спортивні костюми, худі, світшоти та інший одяг. І все це пошиється індивідуально під ваші параметри з урахуванням всіх побажань.

- Я не люблю повторюватися, - говорить майстриня. - Якщо навіть і доводиться шити моделі в чомусь схожі, я додаю їм окремих родзинок, прикрас, роблю акцент на деталях - це і вирізняє вбрання серед інших.

Знає Алла і маленький секрет ідеального замовлення: коли і клієнт, і майстер будуть на 100 відсотків задоволені результатом. Крім того, вона отримує задоволення від справи, якою займається.

А коли вкладаєш душу у те, чим займаєшся, то результат обов'язково увінчається успіхом. Це я вже точно знаю!

Джерело: Газета "Поліська правда" від 30.06.2022 від 30.06.2022, Валентина СЕЛЮК, фото автора та з фотоархіву майстрині.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Іваненко, Куликівка, майстриня, шиття