GOROD.cn.ua

Гімназистка Катерина Бідна з Корюківки про дистанційне навчання, ЗНО та випускний вечір

 

Сусіди.Сіty поцікавились, чи подобається нинішнім одинадцятикласникам дистанційне навчання та чи готові вони відмовитися від випускного балу.

Нині триває чергова хвиля загострення епідеміологічної ситуації в Україні, пов’язана з коронавірусною хворобою. Школярі Корюківщини, починаючи з п’ятикласників, вимушені навчатись дистанційно.Як готуються до ЗНО випускники, розповіла одинадцятикласниця Корюківської гімназії Катерина Бідна. Активна дівчина бере участь у більшості міських заходів, у багатьох олімпіадах та конкурсах. Вона каже, що навчання до карантину відбувалося досить звично. Єдиною відмінністю було — носити маски за межами класу, які вони дружно забували вдома.

— Катю, як ти ставишся до «дистанційки»?
— До чергового переходу на дистанційне навчання ми загалом були готові. Однак зараз, наприкінці навчального року, вчитися стало складніше, бо розпочалась підготовка до ЗНО. Часто доводиться жертвувати своїм дозвіллям. Іноді думаєш: все набридло, краще більше посплю чи піду погуляю. Та зрештою, розумієш, що замість тебе екзамени ніхто не складе».

— Чи відомо, як відбуватиметься цьогоріч ЗНО, випускний?

— Так, уже знаємо всі дати. Перший іспит 21 травня. Все буде у звичному режимі, але з дотриманням належних карантинних вимог: маски, дистанція, термометри на вході. Випускний вечір і я, й мої однокласники чекаємо, але, мабуть, ніякого концерту не буде. У зв’язку з посиленим карантином святкування на площі та навіть у школі заборонені. Проте ресторан замовили. Звісно, ніхто поки не знає, як далі буде з карантинними обмеженнями. Чи триватимуть заборони, посилюватимуться вони чи послаблюватимуться. Тому залишається лише чекати та сподіватися на краще.

— А чи тренуєтесь танцювати традиційний вальс випускників?
— Звичайно, ми готуємось до випускного балу. І навіть учимо вальс. Хочемо станцювати його на «вишиваному» майданчику та зняти відео собі на згадку. Але це поки що тільки плани. Наскільки я знаю, святкове вбрання поки ніхто не купував. Але дівчата вже активно записуються до візажистів та перукарів.


— А ти займаєшся з репетиторами?
— Так. Я займаюся з трьома репетиторами: з хімії, математики та англійської мови. З двох перших предметів довелося у зв’язку з локдауном взяти перерву, бо ходила до вчителів додому. Проте з англійської займаюсь онлайн. Це зручно і для мене, і для мого викладача. Під час карантину в мене з’явилося більше вільного часу. Майже весь витрачаю на підготовку до екзаменів. Навіть довелось на деякий час відмовитись від гуртків та позакласних занять.

— Катю, ти планувала взяти участь у конкурсі краси. Чи здійснилася твоя мрія?
— Здійснилася! Я пожертвувала часом на підготовку до ЗНО заради участі в конкурсі «Miss School 2021». Ще минулого року мріяла брати в ньому участь, але торік конкурс скасували через загрозливу ситуацію з COVID-19. Щоправда, цьогоріч спочатку трохи вагалася, але все ж вирішила спробувати себе в новому амплуа.


Катя Бідна увійшла до трійки переможниць конкурсу

Підготовка тривала понад місяць. Спочатку займались щодня після уроків. Згодом репетицій ставало менше, бо вже вивчили основні рухи й треба було тільки відточувати майстерність. Найскладнішим для мене було навчитись гарно ходити на підборах. У повсякденному житті я на них не ходжу — це незручно. До того ж я й так висока на зріст. Однак довелося не просто навчитись ходити, а й вивчити всі постановки, запам’ятати всі переходи, повороти.

Складно. Перші дні дуже боліли ноги. Проте атмосфера в колективі була досить дружньою. Ми допомагали одна одній, з усіма дівчатами вдалось знайти спільну мову. Особливої конкуренції між нами не було. Я дуже рада, що брала участь у такому конкурсі, й не шкодую за витраченим на підготовку часом.

Увійшла в трійку переможниць, здобула титул «Міс Інтелект» та стала «II Віцеміс» конкурсу.

Джерело: Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЗНО, Катерина Бідна, Корюківка, дистанційне навчання