GOROD.cn.ua

«Коронована» чи ні, а на роботу ходи. Життєва історія

 

Сьогодні нікого вже не здивувати позитивним тестом на коронавірус. Однак, що відчуває хвора людина, як змінюється ставлення соціуму до неї та як проходить сама хвороба, Сусіди.City розпитали у жительки м. Корюківки. Дівчина попросила не вказувати її імені.— Коли ти дізналась, що захворіла на COVID-19?

— Зрозуміла, що це коронавірус, а не звичайна простуда чи перевтома, тільки коли втратила відчуття запахів та смаків. Першим симптомом у мене була температура. Цілий день вона була трішки підвищеною, а на годину-дві піднялась до позначки 38,5.

Наступного дня я була вже живішою всіх живих, і не скажеш, що день пролежала з температурою. Мабуть, тому я й не надала цьому значення. Та за кілька днів з’явився нежить, іноді мучив головний біль.

Але й тоді не спало на думку, що це той смертельний вірус, про який розповідають у новинах. Увесь цей час я ходила на роботу, вважаючи, що маю звичайну застуду. За чотири дні, увечері, зрозуміла, що повністю не відчуваю запахів.

Найсмішніше в цій ситуації те, що на роботі, коли про це розповіла, мені не повірили.

— Розкажи, як ти перенесла хворобу.

— У легкій формі. Майже не помічала, як проходить ця хвороба. Однак були свої нюанси — це втома. Спала до першої години дня, а прокидалась уже втомленою і нічого не хотіла робити. Був дуже поганий апетит.

Виявляється, коли не відчуваєш смаків — відрізняєш мінімально: це солоне, це гірке.

Я навмисно пересолювала собі їжу, щоб відчути смак якомога краще

Не знаю, чи то був один із симптомів коронавірусу, чи жалість до себе, однак кілька днів мала дуже пригнічений стан. Навіть до сліз доходило.

— Чим ти лікувалась?

— Я з тих людей, які намагаються вживати таблетки по мінімуму. До того ж коронавірус не вивчена до кінця хвороба, і від неї немає конкретних ліків. Тому просто промивала ніс Но-солем, їла вітаміни, фрукти й намагалась побільше пити води, соків, чаю.

— Чи змінилось ставлення людей до тебе?


— Не кардинально. Звісно, рідні телефонували питали про самопочуття, підтримували. Та я намагалась ні з ким із них не контактувати.

— Як роботодавець поставився до твоєї хвороби?

— Роботодавці є роботодавцями. Їм головне, щоб люди працювали. Мені дали більше вихідних, щоб я змогла відлежатися перші дні, однак потім довелося йти на роботу. Ходила в масці цілий день, бо боялася заразити колег. Минулося. Всі здорові.

— Ти єдина, хто має антитіла у твоїй родині?

— Ні, майже всі мої рідні перехворіли на цю недугу. Проте не всім пощастило перенести її в легкій формі.

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, COVID-19, невигадані історії