Четверг, 18 Июня 2020 11:15 | Просмотров: 2200
Понад пів сотні оригінальних робіт корюківчанок Людмили Лапитан і Наталії Гаврюш прикрасили найбільшу залу Корюківського історичного музею. Виставка працюватиме до кінця липня.
У середу 10 червня в Корюківському музеї презентували творчий доробок двох талановитих жінок з Корюківки Людмили Лапітан і Наталії Гаврюш. З цієї нагоди запросили гостей. Директор музею Людмила Бабич, представляючи талановитих землячок, розповіла, як кожна з них торувала свій шлях до чарівного світу вишивки.
Людмила Бабич
Педагог, яка стала дизайнером
Людмила Лапитан — педагог. Майже двадцять років віддала освіті. А коли захопилася вишивкою, стала ще й дизайнером. Якось, переселяючись з родиною до нового житла, помітила, що одна стіна наче гола. Подумала, треба б її якось прикрасити.
Людмила Лапитан
Запрацювала фантазія. І невдовзі жінка почала активно займатися вишивкою. Не просто, а в муках народжувалися її картини. Абстрактні, деякі були схожі на акварельні. Були періоди, коли відкладала роботу, не йшла. Затим знову бралася.
Вишивка почала займати увесь її вільний час. Гарні картини стали частиною привабливого дизайну квартири. Її хвалили чоловік, родичі.
Загалом такою творчістю жінка серйозно займається вже п’ятнадцять років. Улюблених робіт у неї немає, обожнює всі. Подобаються і великі пейзажі, і маленькі букетики. Взимку на стіні вивішує зимові, суворіші картини, а влітку і весною — світлі, життєрадісні.
Захоплення багатодітної мами
Наталія Гаврюш народилася в Алчевську, на сході України. До тринадцяти років проживала там. Батько був родом зі Сновщини, тому згодом родина переїхала до міста Сновськ, яке тоді мало назву Щорс.
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.