GOROD.cn.ua

Зателефонував брату і сказав: «Кидай роботу. Я мужика зарізав, а мати доходить...». 17 років тюрми отримав носівчанин Роман Сергійчик

 

6 квітня колегія суддів Козелецького районного суду винесла вирок 36-річному жителю міста Носівки Роману Сергійчику — 17 років тюрми. 15 за те, що вбив 44-річного Олександра Бєлозора і побив та порізав матір, 57-річну Світлану Михно. До призначеного покарання суд додав ще два роки, які торік йому присудили умовно за колишнє побиття матері.Сергійчик ще з юності був жорстоким. Лижною палицею забив до смерті діда, материного вітчима. За що отримав сім років тюрми. Та за хорошу поведінку його випустили раніше. Після — крав у людей. Посадили за крадіжку. Знову вийшов умовно-достроково. Та не покаявся. Знущався над сестрою Вікторією, бив, душив, заламував руки. Його судили за побої і мордування. Дружині теж жилося з Романом погано, і вона подала на розлучення, забрала сина.

У 2019 році Роман побив матір так, що її на ношах сусіди до «швидкої» несли. Та Світлана пробачила сина. Тому суд дав йому умовний термін.

Сестру рідну по матері так гамселив, що мусила піти на квартиру. Над меншим братом знущався. Навіть скальп хотів зняти. Голову у лікарні зашивали. Якби не брат, то матері уже і живої б не було. Світлана раніше працювала прибиральницею у барі, потім — у київському метро. Почала випивати. Одна з випивок ледь не стала останньою у її житті.

Ввечері 30 травня торік Світлана Михно та Олександр Бєлозор зібрались у хаті 53-річного Ігоря Бородавка. Випивали, розмовляли. Приперся туди вже п’яний Роман. Коли спиртне закінчилося, господар погодився сходити за добавкою. І пішов. В цей час Сергійчик і став чіплятися до Бєлозора і до матері. Вона намагалася вгамувати сина. Та він ще більше розлютився. Накинувся на Олександра, звалив його на підлогу, лупцював кулаками, носаками куди попало. А потім вхопив палицю. Бив до тих пір, доки мужик не знепритомнів. Світлана стала відтягувати сина, аби не вбив Бєлозора. Тоді Сергійчик переключився на неї. Гамселив руками і ногами. Жінка впала на підлогу і відключилася.


Добити обох Роману вже нічого не заважало. Почав з Олександра. Обмотав йому навколо шиї подовжувач і став душити. Потім напівживого витяг у веранду, схопив ніж і п’ять разів ударив у живіт. Зачепив кишківник, печінку. Потім перерізав горло.

Пішов убивати матір. Непритомну різонув по горлу. Подумав, що їй вже кінець, тому кинув на неї ковдру і подзвонив брату Руслану: «Кидай роботу. Я мужика зарізав, а мати доходить...»

Руслан кинувся додому, проте їх там не знайшов. Знав, де може бути матір, побіг туди. У веранді на кушетці в крові лежав Бєлозор. Матір — в кімнаті закривавлена, накрита ковдрою, хрипіла. Він викликав «швидку допомогу». Це і врятувало Світлану. Жінку у вкрай важкому стані привезли до Носівської райлікарні. Рана на шиї була завдовжки 12 сантиметрів. У жінки була побита голова, численні забої живота, тазу та грудної клітки, Світлана втратила півтора літра крові. На щастя, медикам вдалося її врятувати.

Поліцейським не довелося довго розшукувати Сергійчика. Одяг, взуття і руки у нього були в крові. Але він заперечував причетність до скоєного. Брехав, що побився, коли випивав зі знайомими. Не повірив йому і суд. Також присудив стягнути з Сергійчика на користь держави витрати на проведення експертиз — 101 тисячу 158 гривень.

Можливо, на зоні, якщо буде робота, він за 17 років і погасить цю суму.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №16 (1823), 22 квітня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Козелецький районний суд, Носівка, вирок, Роман Сергійчик, «Вісник Ч», Валентина Остерська