GOROD.cn.ua

683 тисячі 641 пацієнт обрав сімейного лікаря

— Не встигла укласти декларацію з лікарем до Нового року. Хочу зробити це у перших числах січня. А хтось у кінці січня, у лютому, березні. Не відмовлять?

— Не відмовлять, — говорить Оксана Логвинчук, сімейний лікар, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КЗ «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». — Кінцевий термін укладання декларацій не визначений. Але може виявитися так, що той лікар, до якого ви хочете, не візьме вас. Комп’ютер не пропустить. Кількість пацієнтів на терапевта — 2000, сімейного лікаря — 1800, педіатра — 900.


На 29 грудня 683 тисячі 641 пацієнт Чернігівщини обрав сімейного лікаря, повідомляє офіційний сайт електронної системи охорони здоров’я eHealth. (Усього на Чернігівщині живе трохи більше мільйона. — Авт.).

— Лідирує Корюківський центр первинної медико-санітарної допомоги — 81 відсоток, — зазначає начальник управління охорони здоров’я Чернігівської області Петро Гармаш. — У решті закладів декларації уклали не менше 50 відсотків.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №1 (1703), 3 січня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Оксана Логвинчук, сімейний лікар, декларація, «Вісник Ч», Тамара Кравченко