GOROD.cn.ua

Інспектори муніципальної варти продовжують боротися з торговлею алкоголем після 22 години

 

Жителям нашого міста відомо, що за рішенням Чернігівської міської ради № 33/VII – 15 від 21.08.2018 «Про заборону реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Чернігова», продаж цих напоїв суб’єктами господарювання сфери торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, у період з 22.00 год. до 08.00 год. щоденно, враховуючи вихідні дні та свята, заборонена.Також, разом з цим було вирішено наступне:
- Власникам торгових об’єктів привести свою діяльність у відповідність до вимог цього рішення, а також забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в указаний цим рішенням час.

- Чернігівському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області (Реберг В. К.) та комунальному підприємству «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради (Хрустицький В. А.) забезпечити належний контроль за виконанням цього рішення.


Тому, згідно надання КП «Муніципальна варта» повноважень, її співробітники строго виконують свої обов'язки, і стежать за тим, як об'єкти сфери торгівлі виконують дане рішення місцевої ради, та в разі виявлення правопорушень, складають відповідні адміністративні протоколи.

Однак, не всі цих рішень в місті дотримуються. Треба зазначити, що подібні порушення  відбуваються мало не щоночі.

Минулого тижня інспектори-ревізори муніципальної варти м. Чернігова склали адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно магазину «Маркет 24», що знаходиться по вулиці Незалежності, 70 та магазину «Ватес», що знаходиться на розі проспекту Миру та вулиці Козацька.

2 жовтня було зафіксовано факт продажу пива «Чернігівське» в 22:59 на АЗС «ОККО», в магазині «Тобі», що знаходиться по вулиці Ріпкинська, 3. Усі факти правопорушень інспектори-ревізори муніципальної варти м. Чернігова заносять до адміністративних протоколів за ч. 2 ст. 156 Кодексу України та передають їх на розгляд адміністративної комісії за місцем проживання порушників.Взагалі саме магазин «Ватес» став «рекордсменом»-правопорушником серед нічних торгових точок міста. Як і минулого тижня, в заборонений час вони знову торгували алкогольними виробами, чим порушили рішення Чернігівської міської ради «Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових» в період з 22-ї до 8-ї години».

Продавці відпускали покупцям алкогольну продукцію після 22-ї години. Інспектори муніципальної варти сподівалися, що тепер свої дії вони будуть пояснювати на засіданні адміністративної комісії органу місцевого самоврядування за місцем проживання. Але, якби не так. Продавців «Ватесу» вже неодноразово штрафують. Протокол складається на людину, яка продавала. Та власник магазину «Ватес» замість відповідного реагування на порушення і вжиття заходів щодо роботи своїх продавців, просто їх змінює! Бо якщо продавець порушує повторно, то сума штрафу вже більша.Тому, у них, вчора з 6 на 7 жовтня працював знову інша продавчиня.

За свіжими новинами з 6 на 7 жовтня алкогольну продукцію після 22-ї години продавали продавці таких торгових точок:

Маркет «Avantage 7» на АЗС по вулиці Івана Мазепи, 57-В


«Міні маркет» на площі за адресою: проспект Миру, 20

Інспектори муніципальної варти також знову заїхали до АЗС «ОККО», але на відміну від «Ватеса» після минулого рейду алкоголь після 22-ї години там більше не продають. І на АЗС «WOG» теж не продають, що вже радує.

За даними КП « Муніципальна варта» за даним рішенням з початку жовтня до 7 листопада зафіксовано 10 адміністративних порушень.

Багато жителів міста вважають таку заборону правильною, аргументуючи тим, що на вулицях та у дворах міста не буде п'яних, і відповідно зменшиться кількість різних бійок вночі тощо. Хоча, зрозуміло, що люди все одно знаходять лазівки та все одно купують алкоголь і вночі. Але завдяки забороні таких тепер має бути менше.

Що ж, як би там не було, а співробітники муніципальної варти і далі виконуватимуть свою роботу в даному напрямку, виявляючи та припиняючи подібні правопорушення в нашому місті.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП « Муніципальна варта», продаж алкоголю після 22-ї