GOROD.cn.ua

З АТО повернувся з запаленням. Помер вдома, бо не було грошей

В Ушні попрощалися з Дмитром Рєзніком.

У неділю, 26 листопада, в Ушні Менського району в останню путь провели 34-річного Дмитра Рєзніка, бійця 57-ї Окремої мотопіхотної бригади. Він помер у п’ятницю, 24 листопада, вдома. Причина смерті — хронічна ішемічна хвороба серця.Шеврон 57-ї окремої мотопіхотної бригади

Мобілізували Дмитра у серпні 2015 року. Повернувся у квітні 2016-го. Воював під Костянтинівконх і Торецьком Донецької області.

— Додому його привезли машиною. Дуже хворого, — розповідає сусідка Надія Індило. Саме вона допомагала організовувати похорон бійця. — Спочатку його поклали у районну лікарню, потім лікували у Чернігові. Двостороннє запалення легенів. Дуже набрякали ноги. Мати Ганна Рєзнік навіть кредит брала, щоб допомогти синові.


Діма на біржі стояв. Коли треба було відмічатися, то без супроводу матері доїхати не міг. Так йому було погано. На подальше лікування і обстеження грошей не було. Та помирати він не збирався. Казав: отримаю гроші від біржі і поїду в лікарню.

Серце у нього стало миттю. Помер на руках у матері. Ніч пролежав у хаті. А вже на ранок голова допомогла організувати транспорт, і відвезли тіло у поліцію в Мену.

До мобілізації Дмитро працював охоронцем, їздив вахтовим методом. Своєї сім’ї так і не створив. Припускають, через велику бідність. У горілку не вкидався.

На похорон до Дмитра приїхали представники Менської райдержадміністрації, об'єднаної територіальної громади. Грошима на поховання допомагали односельці, АТОвці. Обіцяли виділити кошти з райдержадміністрації.

— Ми б іще й пам’ятник хотіли поставити. Бо Діма на те заслужив. Тільки де б кошти на це взяти? — говорить Надія Індило.

Марина Забіян, «ВісникЧ» №48 (1647) від 30 листопада 2017

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Рєзнік, АТО, Марина Забіян, «ВісникЧ»