Понеділок, 23 жовтня 2017 12:09 | Переглядів: 6334
З метою комплексної перевірки готовності системи централізованого оповіщення цивільного захисту 31 жовтня о 10:00 год по Чернігову будуть увімкнені електросирени. Вони будуть лунати на протязі 5 хв. з переривистим звучанням. Про це сьогодні на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Григорій Годун.
За його словами така перевірка в той же самий час буде проведена по всій Чернігівській області. Попередня така перевірка проводилася 4 роки тому. На території міста Чернігова встановлено 38 електросирен, звучатимуть всі.

31 жовтня, почувши звук сирен, робити не потрібно нічого - просто зберігати спокій. Але взагалі за правилами, після такого сигналу громадянам потрібно:
увімкнути радіоприймач на першій програмі українського радіо або програмі Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії та програмах місцевих телерадіокомпаній;
уважно прослухати інформацію, довести її до родичів і сусідів та діяти відповідно до отриманих рекомендацій і вказівок, - розповів Григорій Годун.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: сирена, електросирена, Григорій Годун