GOROD.cn.ua

Вижив під кулями, контузило від розриву міни, а помер від ботулізму

28 листопада у Центральному клінічному госпіталі (Київ) помер 31-річний АТОвець Ігор Гулевський. Причина смерті Ігоря — ботулізм (інфекційне захворювання, найчастіше ним заражаються через м’ясні та рибні консерви, тушонку).До мобілізації чоловік жив у Лісконогах Новгород-Сіверського району.

Ігоря Гулевського мобілізували в четверту хвилю. Він був бійцем 57 окремої мотопіхотної бригади (Кіровоград).

— Пройшов підготовку на Яворівському полігоні, у березні потрапив на Схід, — говорить вчитель Лісконогівської школи Микола Мишко.

— Ігор приїхав додому через контузію, — розповів телефоном товариш покійного Андрій Юдицький. — Говорив, що майже не бачить. Часто повторював одне й те саме. Казав, що контузило його, коли за п’ять метрів розірвалася міна. Ігор лікувався у столичному госпіталі. Певно, там і виявили ботулізм.

Андрій розповів, що товариш дуже любив життя, був веселим, завжди приходив на допомогу у скрутну хвилину.

Поховали Ігоря Гулевського 1 грудня у Лісконогах. З почестями, як героя. У нього залишилися мати, брат, цивільна дружина Надія та її дочка-дошкільня.

Родина Гулевських — не корінні лісконогівці. На Новгород-Сіверщину вони переїхали, коли хлопчик пішов до восьмого класу.

Звідки у бійця взявся ботулізм — загадка для його односельців та друзів. Припускають, що міг на Сході з’їсти неякісну тушонку.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №49 (1543)

Теги: госпіталь, АТО, Ігор Гулевський, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног