Середа, 10 вересня 2008 12:00 | Переглядів: 1546
Процес видачі державних актів на право власності на землю, який зараз триває в області, буде завершено до 10 листопада поточного року. Про це повідомили в обласному головному управлінні земельних ресурсів в ході проведення наради, яка стосувалась стану видачі державних актів взамін сертифікатів на земельний пай.
Як повідомив перший заступник начальника головземуправління Юрій Морозов, в результаті розпаювання земель на Чернігівщині право на земельну частку набули 346,9 тисяч громадян, з яких сертифікати на право на земельний пай отримали 337,5 тисяч осіб (97%). Станом на кінець серпня цього року фактично оформлено 88% державних актів на право власності на землю. В стадії розробки лишається понад 17 тисяч актів (5%).
Видачу актів дещо стримує те, що 34,4 тисячі громадян або не переоформили право спадщини, або не визначились, як розпорядитись своїм правом. За інформацією Ю. Морозова, виникають і питання на місцях.
Зокрема, в Ічнянській міській раді та Більмачівській сільській раді того ж району потрібне обстеження території для локалізації архітектурних пам'яток та вилучення їх із земель колективної власності, а це дещо стримує процес видачі державних актів. Виконання робіт із заміни земельних сертифікатів на державні акти на право власності на землю здійснює
науково-впроваджувальна фірма "Нові технології" за фінансування Світового банку.
Кузьменко Ігор, прес-служба головного управління агропромислового розвиту облдержадміністрації
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.