В Чернігові посадовці розікрали 1.5 мільйони бюджетних гривень
П'ятниця, 17 січня 2014 15:07 | Переглядів: 4191
http://mvs.gov.ua
В Чернігові посадовці розікрали 1.5 мільйони бюджетних гривень
Працівники сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівського міського відділу міліції спільно з колегами обласного управління внутрішніх справ виявили факт розкрадання бюджетних коштів з боку посадових осіб одного з акціонерних товариств
на суму понад 1.5 мільйони гривень.
Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки
начальника Чернігівського міського відділу внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області Вадим Парфентьєв, керівники одного з акціонерних товариств умисно з корисливих мотивів протягом 2011-2012 років перерахували фірмі-примарі, яка по документах значилась як субпідрядник, вищезгадану суму.
Вже в подальшому в ході перевірки працівники міліції встановили, що товариство проводило будівельні роботи в одному з сіл Чернігівської області. Як субпідрядника посадовці вказали фіктивне підприємство, яке нібито надавало інші будівельні послуги. Правоохоронці встановили, що ніякої фірми не було, а перераховані кошти отримала фірма-примара в особі службових осіб будівельного товариства.
Вадим Парфентьєв повідомив, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого. Досудове розслідування триває.
СЗГ УМВС України в Чернігівській області
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.