GOROD.cn.ua

Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу, 20 липня

Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу, 20 липня

Протягом минулої доби  зареєстровано 7 надзвичайних подій, з них: 1 аварійна ситуація на системах життєзабезпечення, 4 дорожньо-транспортні пригоди та 2 побутові пожежі. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи та  травмовано 5 осіб.

В Щорському районі 20 липня  внаслідок грозової діяльності сталося аварійне відключення 1 лінії електропостачання 10 кВ. Без електропостачання залишилися 3 населених пункти.
На ремонтно-відновлювальних роботах працюють бригади від ВАТ ЕК „Чернігівобленерго”.

В с. Андріївка  Ічнянського району  о 1 год. 15 хв. 20 липня водій мотоцикла ЗС-125, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не справився з керуванням, з’їхав на узбіччя дороги та здійснив зіткнення з електроопорою. Внаслідок пригоди неповнолітній пасажир мотоцикла з тілесними ушкодженнями був госпіталізований до Ічнянської ЦРЛ.

В смт Батурин по вул. Гетьманській (Бахмацький район) о 18 год. 20  липня водій автомобіля ВАЗ-2107 під час обгону легкового автомобіля виїхав на смугу зустрічного руху, не справився з керуванням автомобіля, виїхав на узбіччя дороги та зіткнувся з металевим огородженням. Внаслідок пригоди водій та два пасажири загинули на місці пригоди, третій пасажир з тілесними ушкодженнями був госпіталізований до  Бахмацької ЦРЛ.

 На автодорозі Ніжин-Прилуки біля с. Велика Дорога Ніжинського району водій автомобіля „Фольксваген-Гольф” не справився з керуванням, з’їхав на узбіччя дороги та здійснив зіткнення з електроопорою. Внаслідок пригоди водій та його пасажир з тілесними ушкодженнями були госпіталізовані до Ніжинської ЦРЛ.

 В с. Новоселівка Чернігівського району о 10 год. 50 хв. 20 липня мешканець м. Чернігова, керуючи велосипедом, виїхав на зустрічну смугу руху та здійснив зіткнення з автомобілем М-2140. Внаслідок пригоди велосипедист з тілесними ушкодженнями був госпіталізований до Чернігівської міської лікарні №2. 

В с. Ломанка Новгород-Сіверського району сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем під час паління.

В с. Старий Білоус Чернігівського району  сталася пожежа сіна. Вогнем знищено 1,5 тонни сіна. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невідомої особи.  

В р. Десна біля смт Макошине Менського району о 17 год. 50 хв.19 липня під час купання втопився мешканець м. Мена, 1953 року народження.  Тіло піднято місцевими жителями 19 липня.

В р. Десна біля с. Ульянівка  Чернігівського району  о 15 год.  19 липня під час купання втопився житель м. Чернігова,  1991 року народження.  Тіло піднято рятувальниками Чернігівської рятувальної станції об 11 год. 30 хв.20 липня. 

Радіаційний фон на території області зареєстровано в межах 9 - 13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Щорс – 12 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Семенівка  –  11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год.

Начальник управління МНС в області  В.М. Рига

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.