Підприємства області упродовж січня–травня 2012р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 5,8 млрд.грн.
Частка підприємств добувної промисловості в обсязі реалізації становила 10,9%, переробної – 60,6%, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 41,3%, целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності – 7,6%, машинобудування – 3,9%, легкої промисловості – 2,0%, хімічної – 1,2%.
Майже половину загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 23,0% – м. Прилук.
У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізації промислової продукції становив 5,3 тис.грн. Більше, ніж у середньому по області, цей показник у містах Прилуки (22,8 тис.грн.) та Чернігів (9,5 тис.грн.), Корюківському (14,4 тис.грн.), Варвинському (9,0 тис.грн.) та Менському (7,5 тис.грн.) районах.
В обсязі реалізації продукції добувної та переробної промисловості 55,9% становили товари широкого та тривалого використання, 40,1% – сировинна продукція, 4,0% – продукція інвестиційного призначення.
Промисловим підприємствам переробної промисловості (без урахування підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів) надійшло замовлень на виробництво продукції на суму 1,2 млрд.грн., з них 34,7% від іноземного замовника.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.