Нещодавно завершились змагання за Кубок України з боксу серед жінок, що проходили з 9 по 15 листопада у Вінниці. У змаганнях взяли участь 76 найсильніших боксерок з різних регіонів України. Змагання проводились за олімпійською системою у 10-ти вагових категоріях. Один бій тривав 4 раунди по 2 хвилини.
Чернігівчанка Валентина Акула виборола перемогу у ваговій категорії до 69 кілограмів. Усі бої Валя провела з впевненою перевагою по очках. Фінальний поєдинок виграла з рахунком 4:19 і виконала норматив майстра спорту України з боксу.
Тренується Валентина у обласній школі Вищої спортивної майстерності ФСТ «Колос» під керівництвом чернігівських тренерів Вадима Казаніна та Андрія Корця.
Днями Валентина приймала вітання з перемогою від начальника митниці Олександра Іванова та колег-митників. Старший інспектор Чернігівської митниці Валентина Акула працює у пункті пропуску «Славутич - Комарин», що розташований на українсько-білоруському кордоні. За словами дівчини спортивний характер неабияк допомагає їй у роботі, що потребує, окрім професійних знань, витримки, дисциплінованості та швидкої реакції.
Стрижак Світлана
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: Стрижак Світлана, митниця, бокс, Валентина Акула