GOROD.cn.ua

У ставку пропаном труїли рибу

У ставку пропаном труїли рибу
Нещодавно у невеличкому селі Михальчина Слобода сталася неприємна подія на ставку, який обладнано ще за радянські часи на невеличкому потічку, що зветься річкою Рогозною.

Одного дня водне плесо було заповнено мертвою рибою. На поверхні її було так багато, що під сонячними променями вода мала вигляд срібної ковд¬ри. Аналізуючи наслідки лиха, місцеві жителі припускають, що загинуло до двох тонн риби. На поверхні лежав шар окуня та плітки.

Наразі жоден керівник районного рівня не з’явився з публічним повідомленням про те, що ж сталося у Михальчиній Слободі. І лише від головного ветеринарного лікаря району Сергія Редкача ми змогли дещо дізнатися про можливі причини масової загибелі риби.

Головний фахівець ветеринарної медицини району принципово серед найбільш можливих отруйних речовин називає газ пропан, який підводно з балону могли застосувати браконьєри. Адже він має властивість збиратися ближче до поверхні води. Тому і постраждали плітка та окунь. А карась зберігся, мешканець придонного водного шару водойми. Фахівці його служби одразу ж зробили розтин риби, який і підштовхнув до думки загибелі риби саме через використання газу пропану.

Борис Домоцький

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пропан, риба, ставок, Борис Домоцький