«Телезірка» опинився на тюремних нарах
П'ятниця, 31 грудня 2010 11:40 | Переглядів: 4218
«Телезірка» опинився на тюремних нарах
47-річний Віктор Ільмінський торік став героєм.
2 жовтня 2009 року, о 20.40 у Чернігові, у чоловічому туалеті на залізничному вокзалі він
застряг рукою в унітазі. Гукав: «Допоможіть, застряг!», бив ногами у двері туалету. Його крики почули люди і повідомили черговим міліціонерам. Ті з'ясували, що чоловік уже 40 хвилин намагається визволитись. Він йшов з гостей із Шерстянки (район Чернігова), приспічило, от і зайшов у туалет на вокзалі. Розстебнув штани, тільки почав знімати, а з передньої кишені джинсів випала двохсотка і шубовсть в унітаз. Чоловіку відпала охота справити нужду. Поліз за грошима. Засунув руку по плече, затис купюру міцно в кулаці, та витягти не зміг. Рука ніяк не виходила. Рятувальники, яких викликала міліція, вирішили: треба вибивати унітаз. Одразу розрізати було не можна, адже унітаз чавунний, міг лопнути і пошкодити Вікторові руку. Вибили плитку та цемент, зняли унітаз разом із трубою. Далі розпилювали бензорізом. Щоб Ільмінський не боявся бензоріза, на голову йому вдягли каску.
Операцію спасіння знімали МНСники. Кадри порятунку Ільмінського показали кілька українських телеканалів. Так у Чернігові Віктор Ільмінський прославився вперше.
Удруге ославився.
Розповідає
помічник прокурора Чернігова Олена Михайлова:
— 25 грудня 2009 року, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, Ільмінський вдома напав на свою літню
матір Аллу Петрівну. Він вимагав у неї гроші на випивку. Коли жінка відмовила, схопив ніж і приставив їй до горла. Жінка злякалася і віддала останні 100 гривень. Заявила в міліцію. Плачучи, розповідала, як намагалася витягти сина з лап зеленого змія. Неодноразово кодувала, водила до церкви. Віктор на кілька днів кидав пити, навіть обіцяв на роботу влаштуватися. Та не каявся.
Ільмінського затримали правоохоронці. Звинуватили його в розбої (нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним із погрозою насильства, небезпечним для життя). В ході слідства з'ясувалося, що Ільмінський неодноразово притягався до адміністративної відповідальності. Був засуджений до восьми років позбавлення волі у Росії. І саме за розбій, скоєний групою осіб із застосуванням зброї. Звільнився у 2008 році.
Прокурором вина підсудного була доведена повністю, хоча сам Ільмінський вини не визнавав. Проте суд при призначенні покарання, прислухавшись до доводів прокурора, врахував ступінь тяжкості вчиненого Ільмінський злочину, тобто погрозу застосування насильства, небезпечного для життя і здоров'я, засудив його до чотирьох років позбавлення волі.
— Олено Олексіївно, мати жаліла Ільмінського?
— Коли суддя спитав, як сина покарати, відповіла: «Як суд вирішить, так хай і буде. В мене немає більше сили його терпіти».
Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №52 (1286)
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.