GOROD.cn.ua

Будинок по пр-ту Миру будують без документів (відео)

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player
Тривалість відео – 1 хв. 54 сек., розмір відео – 7,48 Мb   Черговий конфлікт розгортається в історичній частині Чернігова. Мешканці кількох будинків в самісінькому центрі,   по проспекту Миру вимагають припинити будівництво під їхніми вікнами.

Роботи почалися в середу. Будівельники звели величезний паркан, вантажівки ввозять землю. Мешканці будинків кажуть, що спокійне життя закінчилось. Вони нарікають, що їх ніхто не попередив про зведення будинку. На паркані не має плану будівництва і назви забудовника, не проводяться археологічні розкопки.

Будівельники кажуть, що мають всі документи і дозволи,  проте показати їх журналістами не змогли – з собою не було. Обіцяли показати згодом.

Усі намагання заспокоїти мешканців виявилися марними. Мешканці будинку не збираються миритися з будівництвом, кажуть, що акції протесту будуть проводитись і надалі.   



Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Корж, ТРК «Новий Чернігів», будівництво